HAKKIMIZDA

ÜRÜNLER

Hakkımızda

CYPE Türkiye Temmuz 2018 tarihinde kurulmuştur ve İspanya merkezli CYPE Ingenieros S.A. Firması ülke distribütörü olarak SAF Engineering LLC ve SAFE Akustik Ltd. Şti. Temmuz 2019 tarihinde yeniden atamıştır.

Mimarlık ve Mühendislik alanlarında yapı sektörüne proje danışmanlık ve uygulama kapsamında hizmet veren SAF.E’nin hizmet kalitesini mükemmelleştirmek adına girdiği yazılım arayışı ile CYPE İspanya’nın 1983 ten bu yana devam eden yolculuğunda vardığı pazar boyutunu arttırmak yönündeki arzusu bu birlikteliği doğurmuştur.

Gelinen noktada CYPE’ın Mimarlık Mühendislik ve İnşaat alanında yapı sektörünün tüm oyuncularına yönelik geliştirmiş olduğu yazılımlar hem SAF.E’den danışmanlık ve destek hizmetleri alarak hem de lisans temin ederek kendi bünyelerinde kullanabilecekleri şekliyle sektörün yararına sunulmuştur.

Türkiye’nin Orta Doğu ve Doğu Akdeniz çanağındaki coğrafi konumu dikkate alındığında bölgesel bir merkez niteliği taşıması sebebi ile yapılan görüşmeler sonrasında SAF Engineering LLC ve SAFE Akustik Ltd. Şti. distribütörlüğüne içinde Suudi Arabistan,Katar,Bahreyn,Kuveyt,Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’ı barıdıran GCC bölgesi de dahil edilmiştir.