SIKÇA SORULAN SORULAR

ÜRÜNLER

Farklı düzeylerde güvenlik için gizlilik ayarlama seçenekleri sistemde mevcut olup oluşturulan tüm projelerde bağımsız olarak ayarlanır. BIMserver.center yönetici kullanıcılarının seçilmesi ve diğer ekip üyelerinin görebilmesi isteğe bağlı olarak sağlar.. Her projenin içeriğine erişimde yalnızca iş ekibine ait kullanıcılara izin verilir.

CYPE programları analiz, tasarım ve kontrol işlemleri için uygulanan ulusal ve uluslararası kodları (Eurocode, ANSI, AISC, ACI, EAE, CTE, EHE, DIN, BS, СНиП, vb gibi) geniş bir yelpazede yazılım içine entegre etmiştir. Bunlar betonarme, haddelenmiş çelik, kaynaklı çelik, soğuk şekillendirilmiş çelik, kompozit, alüminyum ve ahşap yapılar için yerçekimi, rüzgar, sismik ve kar yüklerinin hesaplanmasında kullanılır. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

EN 12354 (ISO 15712) standartlarına uygun akustik yalıtım kapasitesi, CYPECAD MEP 'nin Akustik sekmesinde uygulanan bir modüldür. Bu modül, binanın yaşanabilir ve korunan alanlarının hava ve darbe gürültüsü için akustik yalıtımını tasarlayıp doğrular, binanın ekipmanlarının neden olduğu ses immisyonunun yanı sıra yankı süreleri ve eşdeğer ses yutuculuk alanlarını ilgili bölgelerde EN 12354 (ISO 15712) kodlarına uygun olarak hesaplar. Diğer Bina Akustiği Kontrol çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Evet, birkaç ücretsiz lisanslanan CYPE programları var. En önemli iki tanesi IFC Builder ve CYPETHERM LOADS. IFC Builder, IFC modelleri oluşturma ve bakım modüldür. CYPETHERM LOADS Açık BIM iş akışına entegre ASHRAE tarafından önerilen radyant zaman serisi yöntemine (RTSM) göre binaların termal yük hesaplama modülüdür. Bu uygulamalar, IFC4 standardı ile Açık BIM iş akışında entegre edilmiştir. Diğer ücretsiz lisanslanan İnşaat Mühendislik Yazılım çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.