CYPE Program Versiyonları

ÜRÜNLER

CYPE Program Versiyonları

Değerlendirme sürümü, Geçici lisans ve Profesyonel sürüm.

CYPE, programlarına erişmenin üç yolunu sunar: Deneme sürümü, Geçici lisans ve Profesyonel sürüm. Deneme sürümüne ücretsiz erişilebilir ve Profesyonel sürüm ile Geçici lisans CYPE müşterilerinin özel kullanımı içindir.

Ücretsiz erişim (Değerlendirme) sürümü, kullanımının zaman sınırlamasına sahip olmasına rağmen, CYPE modüllerinin tümü için kullanılabilir. Profesyonel sürüm ve Geçici lisans bu sınırlamalara sahip değildir ve bunların modül kullanılabilirliği kullanıcı tarafından alınan izinlere bağlıdır.

Her bir sürüm türü için belirli bir DVD mevcut değildir. Yükleme işlemi sırasında bilgisayar hangi sürüm tipinin yükleneceğini soracaktır. Sürümlerden herhangi biri web sayfamızın indirme alanından gerekli dosyayı alarak da yüklenebilir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklere tıklayınız:

CYPE' nin inşaat profesyonelleri için sürümü.

Bu sürümü alan kullanıcı istediği zaman bundan yararlanabilir. Kullanıcı herhangi bir zaman sınırı olmaksızın, satın alınan tüm CYPE programlarına ve modüllerine erişime sahip olacaktır, örneğin programlar süresiz olarak kullanılabilir *.

CYPE’nin Profesyonel sürümü kullanıcının, edinilen programlara ve modüllere erişmesini sağlayan bir cihaza veya elektronik güvenlik anahtarına sahip olmasını gerektirir. Bu güvenlik cihazı, fiziksel (fiziksel elektronik anahtar) veya sanal (Elektronik Lisans) olabilir.

Fiziksel elektronik anahtar, lisans alındığında ve satın alındığı CYPE programlarının ve modülünün tüm kullanım izinlerini kaydettiğinde müşteriye gönderilir.

Elektronik lisansı kullanarak, kullanıcının internet üzerinden erişimi (kişisel isim ve şifre ile önceki kimlik), edinilen programların ve modüllerin kaydedildiği bir CYPE sunucusuna sağlanır. Kullanıcının sürekli geniş bant internet bağlantısı olması gerekir.

Profesyonel sürümün kurulumu için belirli bir DVD mevcut değildir. CYPE programı kurulum DVD'sini veya web sayfamızın İndirilenler alanında bulunan dosyayı kullanarak, Professional sürüm veya başka bir sürüm kurulabilir. Yükleme işlemi sırasında, kullanıcıya hangi sürümün yükleneceğini sorulacaktır.

* Bir bilgisayar ve edindiğiniz CYPE programlarının sürümü ile uyumlu bir işletim sistemi kullandığınız göz önüne alındığında.

Tüm CYPE yazılımlarını Deneme Sürümü ile deneyiniz.

CYPE’in deneme sürümü, sınırlı bir süre için tüm yazılıma Ücretsiz erişim ile isteyen herkes tarafından denenebilir.

Deneme sürümü, tüm CYPE yazılımlarının, programlarımızın tüm seçeneklerinin değerlendirildiği, peş peşe olması gerekmeyen 10 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılmasına izin verir. Kalıcı bir internet bağlantısı gereklidir. Her ne kadar 10 gün kısa bir süre gibi görünse bile (çoğu deneme sürümü, kurulumdan sonra 30 günlük kullanım sağlar), ardışık olmadıkları için, iki ay boyunca programın haftada bir, ortalamada bir kez kullanılmasına karşılık gelir. Bizim sürümümüz, daha az sayıda güne sahip olmasına rağmen kullanım tarihlerini sınırlamadan, programın değerlendirilmesinin kesilmesine ve daha sonraki bir tarihte devam etmesine izin verir.

Değerlendirme sürümünü kullanarak CYPE, yazılımını henüz bir iş aracı olarak kullanmayan inşaat profesyonellerine, hiçbir yükümlülük veya kısıtlama olmaksızın tanıtmayı amaçlamaktadır. Programlarımızın yüksek potansiyeline güveniyoruz ve bunları deneyenlerin yüksek bir oranının, günlük çalışmaları için profesyonel sürümü edinme olasılığını dikkate alacağından eminiz. Değerlendirme sürümü ayrıca müşterilerimizin henüz edinmedikleri yeni sürümleri veya programları veya modülleri incelemesine de olanak tanımaktadır.

Değerlendirme sürümünün yüklenmesi için belirli bir DVD mevcut değildir. CYPE programlarını yükleme DVD'sini veya web sayfamızın İndirilenler alanında bulunan dosyayı kullanarak Değerlendirme sürümü veya başka bir sürüm yüklenebilir. Yükleme işlemi sırasında kullanıcıya hangi sürümün yükleneceğini sorulacaktır.

Üniversiteler için bir sürüm.

CYPE, programlarını herkes için aynı özelliklerle kullanmanın farklı yollarını sunmaktadır. Bunlar Profesyonel sürüm, Değerlendirme sürümü, Geçici lisans ve Kampüs sürümüdür.

Kampüs sürümü, sayısız Üniversite çapında (Avrupa, Kanada, ABD ve Asya'daki bazı ülkeler ve Avrupa, Kanada, ABD ve Asya'daki bazı ülkeler ve Çin, Japonya, Avustralya veya Yeni Zelanda gibi Okyanusya) ‘da olduğu gibi Eduroam (eğitim dolaşımı) altında çalışan üniversite kamu ağlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış Geçici sürümüne benzer.

Kampüs sürümü, CYPE programlarının ve modüllerinin belirli bir süre için genellikle bir akademik ders ile bir Üniversite ile uygulanmasına izin verir. Programları kullanabilmek için CYPE veya Üniversite tarafından sağlanan bir anahtarın yanı sıra sürekli bir geniş bant internet bağlantısına sahip olunmalıdır. Profesyonel olmayan akademik kullanıma özel olarak meydana getirilmiştir ve bu sayede 995 numaralı port üzerinden kamu ağlarında kullanılabilir.

Kampüs sürümünün kurulumu için belirli bir DVD mevcut değildir. CYPE programlarını yükleme DVD'sini veya web sayfamızın İndirilenler alanında bulunan dosyayı kullanarak, Kampüs sürümü veya başka bir sürüm yüklenebilir. Yükleme işlemi sırasında, kullanıcıya hangi sürümün yükleneceğini sorulacaktır.

Eduroam (eğitim dolaşım), akademik çevrede tek bir hareketlilik alanı yaratmayı amaçlayan uluslararası düzeyde bir girişimdir. Bu tek hareketlilik alanı, bir kullanım politikasına ve bir dizi teknolojik ve işlevsel gerekliliğe dayanarak kullanıcıların aralarında hareket etmelerine ve her zaman onlara ihtiyaç duydukları herhangi bir mobil hizmete sahip olmalarına olanak tanıyan çok çeşitli kuruluşları bütünleştirmektedir. Kullanıcılar için nihai amaç, farklı bir kuruluşa gelmeleri üzerine bir internet bağlantısına, orijinal organizasyonunun hizmetlerine ve kaynaklarına ve ayrıca tümü maksimum şeffaflıkla bunları alan organizasyonun hizmetlerine ve kaynaklarına erişebilmeleri imkanını sağlamaktır.

Bir öğretim aracı

CYPE programlarını herkes için aynı özelliklerle kullanmanın farklı yollarını sunar. Bunlar, Profesyonel sürüm, Değerlendirme sürümü, Geçici lisans ve Kampüs sürümüdür.

Geçici lisans, programların ve modüllerin CYPE tarafından sağlanan bir erişim anahtarı aracılığıyla geçici olarak kullanımına izin veren bir sürümdür. Kalıcı bir internet bağlantısı gereklidir.

Akademilerde, üniversitelerde ve diğer öğrenim merkezlerinde öğretilen CYPE program derslerinde kullanım için tasarlanmıştır.

Geçici lisansın yüklenmesi için belirli bir DVD mevcut değildir. CYPE program kurulum DVD'sini veya web sayfamızın İndirilenler alanında bulunan dosyayı kullanarak, Geçici lisans veya başka bir sürüm kurulabilir. Yükleme işlemi sırasında kullanıcıya hangi sürümün yükleneceğini sorulacaktır.