Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Yazılımları

ÜRÜNLER
  • ÜCRETSİZ İNDİR
  •  

Her bir CYPE program grubu için özel indirme alanları: CYPETHERM Suite ve CYPE (Yapılar, Bina hizmetleri ve Yönetimi) aşağıdaki bölümlerden erişilebilir.

Kullanıcılar ayrıca, her grubun hangi programların içerdiğini (bazıları birden fazla içeriğe dahil edilmiş) görüntüleyebilir ve bunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

IFC Builder (Ücretsiz)

Bina IFC modellerinin oluşturulması ve bakımı. Bu uygulama, IFC4 standardı aracılığıyla Open BIM iş akışına entegre edilecektir.

CYPETHERM LOADS (Ücretsiz)

ASHRAE tarafından önerilen Radyan Zaman Serileri Yöntemi (RTSM) gereğince binaların termal yük hesaplaması, IFC4 standardı aracılığıyla Open BIM iş akışına entegre edilmiştir.

CYPETHERM Polytherm (Ücretsiz)

POLYTHERM radyan zeminler kullanılarak ısıtma tesisatı tasarımıdır. Bu uygulama, IFC standardını kullanarak Open BIM iş akışına entegre edilmiştir.

CYPETEL Wireless (Ücretsiz)

CYPETEL Wireless, kapsama analizlerini gerçekleştirerek, kapalı alanlardaki kablosuz ağların tasarımı için Ücretsiz olan bir uygulamadır. Bu uygulama IFC standardını kullanarak Open BIM iş akışına entegre edilmiştir.

Open BIM Lightning (Ücretsiz)

Erken yıldırım emisyonu (ESE) ile paratoner kullanarak güvenlik kurulumlarının BIM modellemesi.

Open BIM Suspended Ceilings (Ücretsiz)

Asma tavanların mimari modellenmesi.

Open BIM complement for Revit (Ücretsiz)

Revit'in IFC standardını kullanarak Open BIM iş akışına entegre edilmesi için tamamlayıcı kurulumudur. Open BIM entegrasyonu sonucunda projeler BIMserver.center üzerinden bulutta saklanabilir ve senkronize edilebilir.

BIMServer.center (Ücretsiz)

BIMserver.center'da Open BIM iş akışı kullanılarak geliştirilen bir projeye katılan tüm kullanıcılar ve uygulamalar arasında doğrudan iletişim bulunmaktadır.

Bulutta bir güncelleme servisi kullanarak projeye müdahale etme yetkisi olan kullanıcılar arasında iyi bir organizasyon ve iletişim aracı sağlayan BIMserver.center ile bir BIM projesinin tüm dosyalarını yönetmek ve paylaşmak mümkündür.

Ayrıca, projelerden sorumlu olanlar her bir proje için erişim izinlerini yönetebilirler ve her bir yetkili kullanıcı için bir projeye katılmakla ilgilenen herhangi bir BIMserver kullanıcısına katkı veya teklif sunma imkânını yönetebilirler.

ÜRÜNLER

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat için yazılım çözümleri

YAPILAR

Kesitlerin tasarımı ve optimizasyonu dahil olmak üzere betonarme, çelik, ahşap ve alüminyum yapıların analizi ve tasarımı.

Ürünleri incele

CYPE SUITE MEP

CYPE MEP programları grubu binaların termal ve enerji analizlerini yapmak ve aydınlatma, ses ve yangın söndürme sistemlerini tasarlamak için geliştirilmiştir.

Ürünleri incele

PROJE YÖNETİMİ

BIM dosyalarını kullanarak Sertifikasyonlar ve Miktarlar ile birlikte Proje Bütçesi Kontrolü, Keşif Cetvelleri (BOQ), Metrajlar, Sertifikalar ve Spesifikasyonlar.

Ürünleri incele

BİNA HİZMETLERİ

Bina hizmetleri, her türlü alçak gerilim tesisatı ve su kaynağı, kanalizasyon, gaz ve elektrik şebekeleri analizi, tasarımı ve kontrolü.

Ürünleri incele